VYTLAČIŤ
VŠETKY ČASY
ONLINE
SLOVENSKY
ENGLISH
*
IHCC
HHCC
MSR
MSR HA
SKP
ABSOLUTNE
ST HP
SOBOTA 19.05.2018
ŠTARTOVÁ LISTINA
TRÉNINGOVÉ JAZDY
SÚŤAŽNÉ JAZDY
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
NEDEĽA 20.05.2018
ŠTARTOVÁ LISTINA
TRÉNINGOVÉ JAZDY
SÚŤAŽNÉ JAZDY
1.JAZDA
SPOLU
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
FIA International Hill Climb Cup - Round 3
FIA Historic Hill Climb Championship - Round 2
Majstrovstvá SR v pretekoch automobilov do vrchu
Majstrovstvá SR historickych automobilov v pretekoch do vrchu
Slovenský kopcový pohár
Absolútne poradie
Slovenská trofej v pretekoch pravidelnosťti historickych automobilov d
MSR, MSR HA, SKP, ST HP
Výsledky súťažných jázd v sobotu 19.5.2018
Slovenská trofej v pretekoch pravidelnosťti historickych automobilov d
Por.
Štč.
Súťažiaci
Jazdec
Nár.
Vozidlo
Trieda
1.jazda
2.jazda
Spolu
Strata
1.
11
Drotár Autošport
DROTÁR Igor
SVK
ŠKODA
Fabia R5 DRTi
E1-6500
1:55.964
1:56.103
3:52.067
2.
9
L Racing team
CVRČEK Věroslav
CZE
ŠKODA
Fabia S2000
E1-6500
1:56.674
1:55.549
3:52.223
00.156
00.156
3.
15
ACK Prospeed
ZLATKOV Nikolay
BGR
AUDI
Quatro S1
E1-6500
2:02.639
2:00.277
4:02.916
10.849
10.693
4.
6
Dubai
DUBAI
POL
MITSUBISHI
Lancer
E2-SH-6500
2:02.357
2:03.307
4:05.664
13.597
02.748
5.
14
L Racing team
BARAN Roman
POL
MITSUBISHI
Lancer
E1-6500
2:09.947
2:09.788
4:19.735
27.668
14.071
6.
20
MRM Motorsport
JUHÁS Martin
SVK
BMW
M3
E1-6500
2:12.940
2:12.698
4:25.638
33.571
05.903
7.
30
Racing-shop.sk
ČAMBAL Mojmír
SVK
CITROEN
Saxo VTS
E1-6500
2:17.506
2:16.372
4:33.878
41.811
08.240
8.
26
Stanislav Krivák
KRIVÁK Stanislav
SVK
PEUGEOT
306
E1-6500
2:19.375
2:22.111
4:41.486
49.419
07.608
9.
25
Koleno - Motorsport
KOLENO Miloš
SVK
ŠKODA
Octavia Kit Car
E1-2000
2:22.258
2:19.316
4:41.574
49.507
00.088
10.
7
Jiří Ošmera
OŠMERA Jiří
CZE
VW
Scorocco
E2-SH-6500
2:25.880
2:25.321
4:51.201
59.134
09.627
11.
23
Slovak National Hill Climb Team
SALON Peter
SVK
SEAT
Leon Supercopa MK1
E1+2000/2WD
2:34.725
2:34.327
5:09.052
1:16.985
17.851
10
Eventseelistberg
BRATCHI
Ronnie
CHE
MITSUBISHI Evo VIII RS
E1-6500
neštartoval
1:58.612
12
CRA a.s. ACCR Czech Team
TRNĚNÝ
Karel
CZE
ŠKODA Fabia
E1-6500
neštartoval
neštart.
16
L Racing team
LIPTÁK
Ján
SVK
SUBARU Impreza
E1-6500
neštartoval
neštart.
21
Inter Europe Team
SZABÓ
Attila
HUN
BMW Compact F2400
E1-6500
neštartoval
2:26.124
22
Jantar Team s.r.o.
DUBÓCZI
Jaroslav
SVK
SEAT Leon Supercopa TDi
E1+2000/2WD
odstúpil
neštart.
27
Slovak National Hill Climb Team
SUTOR
Róbert
SVK
ŠKODA Octavia
E1-2000
odstúpil
neštart.