VYTLAČIŤ
VŠETKY ČASY
ONLINE
SLOVENSKY
ENGLISH
*
IHCC
HHCC
MSR
MSR HA
SKP
ABSOLUTNE
ST HP
SOBOTA 19.05.2018
ŠTARTOVÁ LISTINA
TRÉNINGOVÉ JAZDY
SÚŤAŽNÉ JAZDY
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
NEDEĽA 20.05.2018
ŠTARTOVÁ LISTINA
TRÉNINGOVÉ JAZDY
SÚŤAŽNÉ JAZDY
1.JAZDA
SPOLU
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
FIA International Hill Climb Cup - Round 3
FIA Historic Hill Climb Championship - Round 2
Majstrovstvá SR v pretekoch automobilov do vrchu
Majstrovstvá SR historickych automobilov v pretekoch do vrchu
Slovenský kopcový pohár
Absolútne poradie
Slovenská trofej v pretekoch pravidelnosťti historickych automobilov d
MSR, MSR HA, SKP, ST HP
skupina ...
Kategoria HK1
Kategoria HK2
Kategoria HK3
Výsledky súťažných jázd v sobotu 19.5.2018
Majstrovstvá SR historickych automobilov v pretekoch do vrchu
Por.
Štč.
Súťažiaci
Jazdec
Nár.
Vozidlo
Trieda
1.jazda
2.jazda
Spolu
Strata
1.
33
Patrik Purš
PURŠ Patrik
SVK
HONDA
Civic
E1-1600
2:19.033
2:18.037
4:37.070
2.
31
Demo motorsport team
DEMETER Matej
SVK
CITROEN
Saxo
E1-6500
2:19.848
2:21.379
4:41.227
04.157
04.157
3.
81
Katrex Karolina Autosport
CZAPKA Marian
POL
PORSCHE
928
C3+2000
2:20.683
2:22.931
4:43.614
06.544
02.387
4.
91
Michl Motor Czech National Team
MICHL Josef
CZE
ŠKODA
130 RS
B3-1300
2:32.874
2:28.564
5:01.438
24.368
17.824
5.
72
Slovak National Hill Climb Team
ČILIAK Miroslav
SVK
METALEX
MTX 1-06
E4 83-90-1600
2:31.580
2:30.225
5:01.805
24.735
00.367
6.
34
Pavol Dlugoš
DLUGOŠ Pavol
SVK
HONDA
Civic
E1-1600
2:31.200
2:31.744
5:02.944
25.874
01.139
7.
32
M&M Motorsport Egyesulet
ÓZSVÁRI Róbert
HUN
LADA
VFTS
E1-6500
2:33.863
2:34.094
5:07.957
30.887
05.013
8.
73
Aleš Gansdorfer
GANSDORFER Aleš
CZE
MTX
1-10
E4 83-90-1600
2:40.519
2:38.554
5:19.073
42.003
11.116
9.
95
František ORAVEC
ORAVEC František
SVK
ŠKODA
130 RS
HK1-1300
2:41.019
2:38.667
5:19.686
42.616
00.613
10.
82
MTB Racing team
BENÍK Tomáš
SVK
LANCIA
Beta Coupé
C2-2000
2:45.944
2:44.882
5:30.826
53.756
11.140
11.
83
Ján Ondrejka
ONDREJKA Ján
SVK
ŠKODA
200 RS
HK1-2000
2:46.929
2:46.552
5:33.481
56.411
02.655