VYTLAČIŤ VŠETKY ČASY ONLINE SLOVENSKY ENGLISH *
IHCC
HHCC
MSR
MSR HA
SKP
ABSOLUTNE
ST HP
ŠTARTOVÁ LISTINA
TRÉNINGOVÉ JAZDY SÚŤAŽNÉ JAZDY
1.JAZDA 2.JAZDA SPOLU 1.JAZDA 2.JAZDA SPOLU




Výsledky 2.súťažnej jazdy

FIA Historic Hill Climb Championship - Round 2
Por. Štč. Súťažiaci Jazdec Nár. Vozidlo Trieda Priemer ČasStrata
1.77Uberto BonucciBONUCCI UbertoITAOSELLA
PA9/90
D8+2000145,97   1:57.141  
  
2.76Roberto GorniGORNI RobertoITAOSELLA
PA N
D10SN-3000128,68   2:12.88015.739 
15.739 
3.81Katrex Karolina AutosportCZAPKA MarianPOLPORSCHE
928
C3+2000122,69   2:19.36822.227 
06.488 
4.71SKI ACCR Czech TeamTYKAL PetrCZEMTX
1-03
E2 54-82-1600122,16   2:19.97422.833 
00.606 
5.84SKI ACCR Czech TeamKUBÍČEK JiříCZEŠKODA
130 RS
C1-1300120,75   2:21.60924.468 
01.635 
6.92AMK Ecce Homo ŠternberkMIKEŠ JaroslavCZEŠKODA
130 RS
B3-1300117,48   2:25.55128.410 
03.942 
7.72Slovak National Hill Climb TeamČILIAK MiroslavSVKMETALEX
MTX 1-06
E4 83-90-1600113,42   2:30.75633.615 
05.205 
8.91Michl Motor Czech National TeamMICHL JosefCZEŠKODA
130 RS
B3-1300113,23   2:31.01033.869 
00.254 
9.79GMS Racing TeamSTEJSKAL MilanCZELADA
VFTS
D4-1600112,00   2:32.67135.530 
01.661 
10.93Czech National TeamADÁMEK MiroslavCZENSU
TT
B3-1300109,59   2:36.02438.883 
03.353 
11.85Jindřich Indra - ACCR Czech TeamINDRA JindřichCZEŠKODA
110 L
C1-1300108,86   2:37.08039.939 
01.056 
12.971A ACCR Czech TeamKONICAR VladimírCZEBMW
2002
A5-2000108,35   2:37.82140.680 
00.741 
13.73Aleš GansdorferGANSDORFER AlešCZEMTX
1-10
E4 83-90-1600107,46   2:39.11941.978 
01.298 
14.98Labner ReinhardLABNER ReinhardAUTAUSTIN
Mini Cooper S1275
A3-1300106,65   2:40.33143.190 
01.212 
15.78GSM Racing TeamSEDLÁČEK MichalCZEFIAT
Ritmo Abarth 130 TC
D5-2000105,12   2:42.66745.526 
02.336 
16.96Angela GrassoGRASSO AngelaITALOTUS
23B
A8-1600103,23   2:45.63748.496 
02.970 
17.82MTB Racing teamBENÍK TomášSVKLANCIA
Beta Coupé
C2-2000103,18   2:45.72548.584 
00.088 
18.99Giovanni PagliarelloPAGLIARELLO GiovanniITAABARTH
1000 Bialbero
A2-115084,68   3:21.9171:24.776 
36.192