VYTLAČIŤ VŠETKY ČASY ONLINE SLOVENSKY ENGLISH *
IHCC
HHCC
MSR
MSR HA
SKP
ABSOLUTNE
ST HP
ŠTARTOVÁ LISTINA
TRÉNINGOVÉ JAZDY SÚŤAŽNÉ JAZDY
1.JAZDA 2.JAZDA SPOLU 1.JAZDA 2.JAZDA SPOLU




Výsledky 1.súťažnej jazdy

FIA Historic Hill Climb Championship - Round 2
Por. Štč. Súťažiaci Jazdec Nár. Vozidlo Trieda Priemer ČasStrata
1.77Uberto BonucciBONUCCI UbertoITAOSELLA
PA9/90
D8+2000146,55   1:56.683  
  
2.76Roberto GorniGORNI RobertoITAOSELLA
PA N
D10SN-3000128,00   2:13.58816.905 
16.905 
3.71SKI ACCR Czech TeamTYKAL PetrCZEMTX
1-03
E2 54-82-1600121,65   2:20.55723.874 
06.969 
4.81Katrex Karolina AutosportCZAPKA MarianPOLPORSCHE
928
C3+2000120,96   2:21.36724.684 
00.810 
5.84SKI ACCR Czech TeamKUBÍČEK JiříCZEŠKODA
130 RS
C1-1300120,69   2:21.67424.991 
00.307 
6.92AMK Ecce Homo ŠternberkMIKEŠ JaroslavCZEŠKODA
130 RS
B3-1300117,11   2:26.01229.329 
04.338 
7.91Michl Motor Czech National TeamMICHL JosefCZEŠKODA
130 RS
B3-1300114,70   2:29.08432.401 
03.072 
8.72Slovak National Hill Climb TeamČILIAK MiroslavSVKMETALEX
MTX 1-06
E4 83-90-1600113,10   2:31.18634.503 
02.102 
9.79GMS Racing TeamSTEJSKAL MilanCZELADA
VFTS
D4-1600111,00   2:34.04837.365 
02.862 
10.971A ACCR Czech TeamKONICAR VladimírCZEBMW
2002
A5-2000109,67   2:35.91539.232 
01.867 
11.93Czech National TeamADÁMEK MiroslavCZENSU
TT
B3-1300109,25   2:36.50839.825 
00.593 
12.73Aleš GansdorferGANSDORFER AlešCZEMTX
1-10
E4 83-90-1600108,48   2:37.62240.939 
01.114 
13.85Jindřich Indra - ACCR Czech TeamINDRA JindřichCZEŠKODA
110 L
C1-1300108,41   2:37.72141.038 
00.099 
14.98Labner ReinhardLABNER ReinhardAUTAUSTIN
Mini Cooper S1275
A3-1300106,55   2:40.48843.805 
02.767 
15.78GSM Racing TeamSEDLÁČEK MichalCZEFIAT
Ritmo Abarth 130 TC
D5-2000104,97   2:42.90046.217 
02.412 
16.96Angela GrassoGRASSO AngelaITALOTUS
23B
A8-1600103,74   2:44.82548.142 
01.925 
17.82MTB Racing teamBENÍK TomášSVKLANCIA
Beta Coupé
C2-2000103,22   2:45.65948.976 
00.834 
18.99Giovanni PagliarelloPAGLIARELLO GiovanniITAABARTH
1000 Bialbero
A2-115083,86   3:23.9111:27.228 
38.252