VYTLAČIŤ VŠETKY ČASY ONLINE SLOVENSKY ENGLISH *
IHCC
HHCC
MSR
MSR HA
SKP
ABSOLUTNE
ST HP
ŠTARTOVÁ LISTINA
TRÉNINGOVÉ JAZDY SÚŤAŽNÉ JAZDY
1.JAZDA 2.JAZDA SPOLU 1.JAZDA 2.JAZDA SPOLU




Výsledky 1.tréningovej jazdy

FIA Historic Hill Climb Championship - Round 2
Por. Štč. Súťažiaci Jazdec Nár. Vozidlo Trieda Priemer ČasStrata
1.77Uberto BonucciBONUCCI UbertoITAOSELLA
PA9/90
D8+2000138,47   2:03.492  
  
2.84SKI ACCR Czech TeamKUBÍČEK JiříCZEŠKODA
130 RS
C1-1300117,58   2:25.42921.937 
21.937 
3.76Roberto GorniGORNI RobertoITAOSELLA
PA N
D10SN-3000116,49   2:26.79323.301 
01.364 
4.92AMK Ecce Homo ŠternberkMIKEŠ JaroslavCZEŠKODA
130 RS
B3-1300112,84   2:31.53328.041 
04.740 
5.81Katrex Karolina AutosportCZAPKA MarianPOLPORSCHE
928
C3+2000110,38   2:34.91331.421 
03.380 
6.91Michl Motor Czech National TeamMICHL JosefCZEŠKODA
130 RS
B3-1300107,93   2:38.42434.932 
03.511 
7.93Czech National TeamADÁMEK MiroslavCZENSU
TT
B3-1300106,99   2:39.81736.325 
01.393 
8.79GMS Racing TeamSTEJSKAL MilanCZELADA
VFTS
D4-1600106,87   2:40.00036.508 
00.183 
9.78GSM Racing TeamSEDLÁČEK MichalCZEFIAT
Ritmo Abarth 130 TC
D5-2000106,79   2:40.12736.635 
00.127 
10.72Slovak National Hill Climb TeamČILIAK MiroslavSVKMETALEX
MTX 1-06
E4 83-90-1600105,97   2:41.35437.862 
01.227 
11.98Labner ReinhardLABNER ReinhardAUTAUSTIN
Mini Cooper S1275
A3-1300105,32   2:42.34938.857 
00.995 
12.85Jindřich Indra - ACCR Czech TeamINDRA JindřichCZEŠKODA
110 L
C1-1300104,60   2:43.46839.976 
01.119 
13.971A ACCR Czech TeamKONICAR VladimírCZEBMW
2002
A5-2000103,86   2:44.63041.138 
01.162 
14.73Aleš GansdorferGANSDORFER AlešCZEMTX
1-10
E4 83-90-1600101,15   2:49.04245.550 
04.412 
15.82MTB Racing teamBENÍK TomášSVKLANCIA
Beta Coupé
C2-2000101,11   2:49.11045.618 
00.068 
16.96Angela GrassoGRASSO AngelaITALOTUS
23B
A8-160094,46   3:01.01257.520 
11.902 
17.99Giovanni PagliarelloPAGLIARELLO GiovanniITAABARTH
1000 Bialbero
A2-115082,61   3:26.9821:23.490 
25.970 
71SKI ACCR Czech TeamTYKAL PetrCZEMTX
1-03
E2 54-82-1600 neštart.