VYTLAČIŤ
VŠETKY ČASY
ONLINE
SLOVENSKY
ENGLISH
*
IHCC
HHCC
MSR
MSR HA
SKP
ABSOLUTNE
ST HP
ŠTARTOVÁ LISTINA
TRÉNINGOVÉ JAZDY
SÚŤAŽNÉ JAZDY
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
1.JAZDA
2.JAZDA
SPOLU
FIA International Hill Climb Cup - Round 3
FIA Historic Hill Climb Championship - Round 2
Majstrovstvá SR v pretekoch automobilov do vrchu
Majstrovstvá SR historickych automobilov v pretekoch do vrchu
Slovenský kopcový pohár
Absolútne poradie
Slovenská trofej v pretekoch pravidelnosťti historickych automobilov d
MSR, MSR HA, SKP, ST HP
skupina ...
Kategoria 1
Kategoria 2
Kategoria 3
Kategoria 4
Kategoria 5
Výsledky tréningových jázd
FIA Historic Hill Climb Championship - Round 2
Por.
Štč.
Súťažiaci
Jazdec
Nár.
Vozidlo
Trieda
1.jazda
2.jazda
Spolu
Strata
1.
9
L Racing team
CVRČEK Věroslav
CZE
ŠKODA
Fabia S2000
E1-6500
2:00.625
1:57.229
3:57.854
2.
11
Drotár Autošport
DROTÁR Igor
SVK
ŠKODA
Fabia R5 DRTi
E1-6500
2:01.437
1:58.176
3:59.613
01.759
01.759
3.
77
Uberto Bonucci
BONUCCI Uberto
ITA
OSELLA
PA9/90
D8+2000
2:03.492
2:00.218
4:03.710
05.856
04.097
4.
15
ACK Prospeed
ZLATKOV Nikolay
BGR
AUDI
Quatro S1
E1-6500
2:02.422
2:01.351
4:03.773
05.919
00.063
5.
10
Eventseelistberg
BRATCHI Ronnie
CHE
MITSUBISHI
Evo VIII RS
E1-6500
2:05.287
2:02.410
4:07.697
09.843
03.924
6.
6
Dubai
DUBAI
POL
MITSUBISHI
Lancer
E2-SH-6500
2:07.571
2:04.320
4:11.891
14.037
04.194
7.
14
L Racing team
BARAN Roman
POL
MITSUBISHI
Lancer
E1-6500
2:15.083
2:11.572
4:26.655
28.801
14.764
8.
22
Jantar Team s.r.o.
DUBÓCZI Jaroslav
SVK
SEAT
Leon Supercopa TDi
E1+2000/2WD
2:17.555
2:14.703
4:32.258
34.404
05.603
9.
20
MRM Motorsport
JUHÁS Martin
SVK
BMW
M3
E1-6500
2:19.266
2:13.520
4:32.786
34.932
00.528
10.
30
Racing-shop.sk
ČAMBAL Mojmír
SVK
CITROEN
Saxo VTS
E1-6500
2:20.745
2:17.737
4:38.482
40.628
05.696
11.
76
Roberto Gorni
GORNI Roberto
ITA
OSELLA
PA N
D10SN-3000
2:26.793
2:17.478
4:44.271
46.417
05.789
12.
26
Stanislav Krivák
KRIVÁK Stanislav
SVK
PEUGEOT
306
E1-6500
2:26.402
2:23.415
4:49.817
51.963
05.546
13.
84
SKI ACCR Czech Team
KUBÍČEK Jiří
CZE
ŠKODA
130 RS
C1-1300
2:25.429
2:25.183
4:50.612
52.758
00.795
14.
25
Koleno - Motorsport
KOLENO Miloš
SVK
ŠKODA
Octavia Kit Car
E1-2000
2:31.555
2:20.214
4:51.769
53.915
01.157
15.
92
AMK Ecce Homo Šternberk
MIKEŠ Jaroslav
CZE
ŠKODA
130 RS
B3-1300
2:31.533
2:27.020
4:58.553
1:00.699
06.784
16.
7
Jiří Ošmera
OŠMERA Jiří
CZE
VW
Scorocco
E2-SH-6500
2:33.492
2:26.989
5:00.481
1:02.627
01.928
17.
81
Katrex Karolina Autosport
CZAPKA Marian
POL
PORSCHE
928
C3+2000
2:34.913
2:25.727
5:00.640
1:02.786
00.159
18.
27
Slovak National Hill Climb Team
SUTOR Róbert
SVK
ŠKODA
Octavia
E1-2000
2:34.418
2:26.840
5:01.258
1:03.404
00.618
19.
91
Michl Motor Czech National Team
MICHL Josef
CZE
ŠKODA
130 RS
B3-1300
2:38.424
2:33.849
5:12.273
1:14.419
11.015
20.
79
GMS Racing Team
STEJSKAL Milan
CZE
LADA
VFTS
D4-1600
2:40.000
2:36.108
5:16.108
1:18.254
03.835
21.
23
Slovak National Hill Climb Team
SALON Peter
SVK
SEAT
Leon Supercopa MK1
E1+2000/2WD
2:42.984
2:34.648
5:17.632
1:19.778
01.524
22.
93
Czech National Team
ADÁMEK Miroslav
CZE
NSU
TT
B3-1300
2:39.817
2:37.979
5:17.796
1:19.942
00.164
23.
72
Slovak National Hill Climb Team
ČILIAK Miroslav
SVK
METALEX
MTX 1-06
E4 83-90-1600
2:41.354
2:37.356
5:18.710
1:20.856
00.914
24.
78
GSM Racing Team
SEDLÁČEK Michal
CZE
FIAT
Ritmo Abarth 130 TC
D5-2000
2:40.127
2:43.621
5:23.748
1:25.894
05.038
25.
98
Labner Reinhard
LABNER Reinhard
AUT
AUSTIN
Mini Cooper S1275
A3-1300
2:42.349
2:41.811
5:24.160
1:26.306
00.412
26.
97
1A ACCR Czech Team
KONICAR Vladimír
CZE
BMW
2002
A5-2000
2:44.630
2:40.788
5:25.418
1:27.564
01.258
27.
73
Aleš Gansdorfer
GANSDORFER Aleš
CZE
MTX
1-10
E4 83-90-1600
2:49.042
2:42.968
5:32.010
1:34.156
06.592
28.
82
MTB Racing team
BENÍK Tomáš
SVK
LANCIA
Beta Coupé
C2-2000
2:49.110
2:47.770
5:36.880
1:39.026
04.870
29.
3
Slovak National Hill Climb Team
SUJA Denis
SVK
TATUUS
FR2000
D/E2-SS-3000
5:06.123
2:17.625
7:23.748
3:25.894
46.868
30.
4
Martin Matuška
MATUŠKA Martin
SVK
MATUŠKA
F1.26
D/E2-1000
4:44.555
2:39.950
7:24.505
3:26.651
00.757
12
CRA a.s. ACCR Czech Team
TRNĚNÝ
Karel
CZE
ŠKODA Fabia
E1-6500
neštartoval
neštart.
16
L Racing team
LIPTÁK
Ján
SVK
SUBARU Impreza
E1-6500
2:17.944
neštart.
21
Inter Europe Team
SZABÓ
Attila
HUN
BMW Compact F2400
E1-6500
2:26.841
neštart.
71
SKI ACCR Czech Team
TYKAL
Petr
CZE
MTX 1-03
E2 54-82-1600
neštartoval
neštart.
96
Angela Grasso
GRASSO
Angela
ITA
LOTUS 23B
A8-1600
3:01.012
neštart.
99
Giovanni Pagliarello
PAGLIARELLO
Giovanni
ITA
ABARTH 1000 Bialbero
A2-1150
3:26.982
neštart.